Pensjonaty w Polsce

Pensjonaty Dolny Śląsk - wyniki 1 do 10 z 109 znalezionych
 
Opis obiektu: Pensjonat Carmen oferuje swoim gościom pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe, a także apartamenty - każdy tutaj znajdzie coś dla siebie w zależności od potrzeb. Pokoje wyposażone są w łazienki, TV oraz telefon. Teren pensjonatu jest monitorowany - również parking. ... »
W obiekcie:
 
 
Opis obiektu:
W obiekcie:
 
 
Opis obiektu: Pensjonat Lider zlokalizowany jest w bardzo dogodnym miejscu, w bliskim otoczeniu szlaków turystycznych i kilku wyciągów narciarskich. W okien i balkonów pokoi roztacza się fantastyczny widok na Karkonosze i Góry Izerskie. ... »
W obiekcie:
 
 
Opis obiektu:
W obiekcie:
 
 
Opis obiektu: CRR KRUS oferuje swoim gościom bardzo różne komfortowe pokoje oraz całodobowe wyżywienie z możliwością zamówienia posiłków według zalecanej diety. Na miejscu znajduje się także całodobowa opieka lekarska. Centrum świadczy liczne zabiegi, a także zorganizowane wycieczki górskie. Na miejscu zaś można skorzystać z bogatej oferty takiej jak kryta pływalnia, grota solna, sauna, kręgielnia oraz kawiarnia. ... »
W obiekcie:
 
 
Opis obiektu: Pensjonat Trans jest budynkiem odnowionym, znajduje się w bardzo bliskiej okolicy wyciągu na Szrenicę, a do centrum Szklarskiej Poręby można dostać się stąd w około 10 minut spacerem. Obiekt oferuje między innymi pub z kominkiem, saunę, kabinę z hydromasażami i parking. ... »
W obiekcie:
 
 
Opis obiektu: Orla Skała jest w pełni komfortowym i świetnie wyposażonym obiektem, w którym miejsce dla siebie znajdzie absolutnie każdy gość. Pokoje oferują nie tylko wygodę, ale również cudowne widoki na góry. W cenę pobytu wliczone są posiłki. ... »
W obiekcie:
 
 
Opis obiektu:
W obiekcie:
 
 
Opis obiektu: Leśna Chata jest bardzo stylowym, drewnianym domkiem o powierzchni przekraczającej 120 m2. Domek położony jest w zacisznej, malowniczej okolicy, otoczony lasem. ... »
W obiekcie:
 
 
Opis obiektu: Pensjonat Zameczek znajduje się w Dolnej Szklarskiej Porębie tuż przy szlakach prowadzących między innymi nad Wodospad Szklarki i słynny Zakręt Śmierci. Wszystkie pokoje w pensjonacie posiadają łazienki oraz TV. Pensjnat oferuje również wyżywienie. ... »
W obiekcie:
 
Pensjonat na Dolnym Śląsku
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.