Sanatoria w Polsce

Sanatoria Dolny Śląsk - wyniki 1 do 4 z 4 znalezionych
 
Dom Zdrojowy
Opis obiektu: Świeradów-Zdrój jest malowniczo położonym miasteczkiem w sercu Gór Izerskich. Od kilkuset lat słynie z właściwości leczniczych. Wyróżnia się wyjątkowym, uzdrawiającym mikroklimatem. Słynie z bogactwa wód mineralnych, radonowych i pokładów borowiny. Góry Izerskie są znakomite do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i narciarskiej. Świeradów-Zdrój położony nieopodal granicy jest również doskonałą bazą wypadową do Czech i Niemiec. ... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, języki obce, udogodnienia dla niepełnosprawnych, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Sanatorium MSWiA Agat
Opis obiektu: Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą medyczną (lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci) oraz nowoczesnym sprzętem terapeutycznym i rehabilitacyjnym.

Skutecznie leczymy:
- schorzenia narządu ruchu,
- choroby nerek i dróg moczowych.... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, języki obce, udogodnienia dla niepełnosprawnych, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Sanatorium Uzdrowiskowe Azalia
Opis obiektu: JEDYNA NA DOLNYM ŚLĄSKU TĘŻNIA - NATURALNE INHALATORIUM JODOWE

Mikroklimat powstały wokół tężni zbliżony jest do klimatu nadmorskiego.

Korzystanie z tężni zalecane jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń: górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, rozedmie płuc, nadciśnienia tętniczego, nerwicy wegetatywnej, depresji, stresu i w przypadku ogólnego wyczerpania. Inhalacje wykorzystane w profilaktyce u ludzi zdrowych powodują wzrost odporności organizmu poprzez działanie bakteriobójcze.

Przebywając w tężni przez ok. 45 min. wchłaniamy dawkę jodu równą 3 dniom pobytu nad morzem podczas sztormowej pogody. ... »
W obiekcie: łazienka, karty płatnicze, języki obce, udogodnienia dla niepełnosprawnych, parking, telewizor,
Typ obiektu: Szczawno-Zdrój sanatoria,
Lokalizacja: Szczawno-Zdrój
 
 
Sanatorium Uzdrowiskowe Zimowit
Opis obiektu: SANATORIUM ZIMOWIT JAKO JEDYNE W KOTLINIE KŁODZKIEJ POSIADA UJĘCIE WODY MINERALNEJ W OBIEKCIE.

Kameralne, stylowe Sanatorium z tzw. Duszą, usytuowane w centrum Parku Zdrojowego w sąsiedztwie kortu tenisowego oraz eleganckich restauracji zdrojowych.

Posiada 130 miejsc w przestronnych pokojach 1, 2 , 3 osobowych z łazienkami oraz z umywalkami.

W obiekcie znajduje się pełna baza zabiegowa (hydroterapia, fizjoterapia, fizykoterapia, inhalacje, gabinet masażu) jadalnia, gabinet lekarski, dyżurka pielęgniarek oraz ujęcie wody mineralnej.

Nasi lekarze z wieloletnim doświadczeniem pomogą Państwu w rehabilitacji schorzeń gastrologicznych,... »
W obiekcie: łazienka, karty płatnicze, języki obce, udogodnienia dla niepełnosprawnych, parking, telewizor,
Typ obiektu: Duszniki-Zdrój sanatoria,
Lokalizacja: Duszniki-Zdrój
 
Sanatorium na Dolnym Śląsku
1
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.