Zajazdy w Polsce

Zajazdy Dolny Śląsk - wyniki 1 do 3 z 3 znalezionych
 
Zajazd Milówka
Opis obiektu: Zajazd Milówka położony jest przy trasie nr 351: Zgorzelec >> Zielona Góra, w odległości 16 km od zjazdu z autostrady A4 w Godzieszowie. Bliskość granicy Niemiec i Czech sprawia, że położenie Zajazdu jest bardzo dogodne dla osób udających się za granicę.

... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, języki obce, akceptacja zwierząt, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
Typ obiektu: Węgliniec zajazdy,
Lokalizacja: Węgliniec
 
 
Zajazd Karłów Carlsberg
Opis obiektu: Serdecznie zapraszamy do Zajazdu Karłów - Carlsberg prowadzonego od wielu lat przez panią Irenę Sznajder. Nazwa "Carlsberg" to stara oryginalna nazwa Karłowa, który jest turystyczną miejscowością znajdującą się pod Szczelińcem Wielkim - najwyższy szczyt Gór Stołowych. Nasz zajazd jest doskonałym miejscem wypoczynkowym oraz wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych. Dysponujemy pokojami 2, 3 , 4 - osobowymi z łazienką, telewizją i widokiem na Szczeliniec Wielki. Posiadamy także własną restauracją na 70 osób na 2 salach oraz 40 miejsc na tarasie. Nasza oferta skierowana jest dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Spokoj... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, języki obce, parking, internet, telewizor,
Typ obiektu: Karłów zajazdy,
Lokalizacja: Karłów
 
 
Zajazd Magrani
Opis obiektu:
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, internet, telewizor,
Typ obiektu: Lubawka zajazdy,
Lokalizacja: Lubawka
 
Zajazd na Dolnym Śląsku
1
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.