Noclegi Bystrzyca Kłodzka

Noclegi Bystrzyca Kłodzka - wyniki 1 do 4 z 4 znalezionych
 
Opis obiektu: Jaśminowe Wzgórze jest wyjątkowym gospodarstwem, które zajmuje półtora hektara. Jest to odpowiednie miejsce zarówno dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku a także dla tych, którzy chcą poszaleć zdala od tłumu. W pobliżu nie ma zabudowań, a najbliższy serdeczny sąsiad mieszka 300 metrów dalej.
Duże przestrzenie wokół chaty sprzyjają do przebywania na świeżym górskim powietrzu a panorama za chatą zachęca do licznych spacerów i rautów. Drogą przez pola można udać się do Długopola Zdrój a po drodze wykąpać się w górskiej rzece.
Jaśminowe Wzgórze jest ostoją dla wiewiórek czarnych z ogromnymi kitami, a nawet można zobaczyć... »
W obiekcie: łazienka, języki obce, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, telewizor,
 
 
Hotel Piast
Opis obiektu:
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, parking, sala konferencyjna, telewizor,
 
 
Opis obiektu: Dogodne położenie w samym sercu Ziemi Kłodzkiej sprawia, że w zasięgu ręki macie Państwo przejście graniczne z Czechami - Międzylesie Boboszów (19 km) oraz Kudowa-Słone - (47 km), a także wszystkie zabytki i atrakcje Ziemi Kłodzkiej, takie jak piękne Góry Stołowe ze Szczelińcem i niepowtarzalnymi formami skalnymi Błędnych Skał, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Twierdza Kłodzka, uzdrowiska kłodzkie czyli Polanica Zdrój, Duszniki, Kudowa, Lądek i maleńkie Długopole Zdr.

W pobliżu znajdują się również znane centra narciarskie jak Zieleniec i Czarna Góra.... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, języki obce, akceptacja zwierząt, udogodnienia dla niepełnosprawnych, plac zabaw dla dzieci, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Opis obiektu: Serdecznie zapraszamy do naszego nowo otwartego 3 gwiazdkowego hotelu.

Hotel Castle to luksusowy, neogotycki pałacyk zlokalizowany przy wjeździe do malowniczej Bystrzycy Kłodzkiej, w południowej części Ziemi Kłodzkiej, nieopodal międzynarodowego szlaku komunikacyjnego Warszawa - Praga - Wiedeń, w odległości 19 km od przejścia granicznego w Boboszowie i 15 km od przejścia granicznego w Mostowicach.

Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji 19 miejsc w 10 komfortowych pokojach : (1 pokój 1-osobowy oraz 9 pokoi 2-osobowych) wyposażonych w TV- SAT, radio, telefon i łącze internetowe. Ich wygodne i gustowne wyposażenie stanowi gwarancję miłe... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, języki obce, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
Nocleg w Bystrzycy Kłodzkiej
1
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.