Noclegi Cieplice Śląskie-Zdrój

Noclegi Cieplice Śląskie-Zdrój - wyniki 1 do 3 z 3 znalezionych
 
Sanatorium MSWiA Agat
Opis obiektu: Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą medyczną (lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci) oraz nowoczesnym sprzętem terapeutycznym i rehabilitacyjnym.

Skutecznie leczymy:
- schorzenia narządu ruchu,
- choroby nerek i dróg moczowych.... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, języki obce, udogodnienia dla niepełnosprawnych, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Pokoje Gościnne Karina
Opis obiektu: Dom leży w strefie sanatoryjnej "Uzdrowiska Cieplice". Można przyjechać tu na rehabilitację (leczenie ambulatoryjne), wypoczynek z dziećmi jak i spędzić aktywny wypoczynek w górach (wycieczki rowerowe, piesze oraz krajoznawcze). Bogactwem Cieplic są wody mineralne (możliwość korzystania z pijalni wód), wody termalne oraz borowiny.

Odbywają się tu rehabilitacje narządu ruchu, leczy się schorzenia układu moczowo-nerkowego, choroby kobiece oraz przeprowadza się specjalistyczne leczenie okulistyczne.

W sąsiedztwie jest przepiękny Park Zdrojowy z Teatrem Zdrojowym i muszlą koncertową oraz Park Norweski z Muzeum Przyrodniczym. Nad kotliną jeleniogór... »
W obiekcie: łazienka, języki obce, akceptacja zwierząt, parking, internet, telewizor,
 
 
Apartament
Opis obiektu: Apartament w Cieplicach znajduje się zaledwie 5 min pieszo od centrum spacerowego Uzdrowiska Cieplice, Najbliższa okolica jest cicha i spokojna, łatwy dojazd.

Oferujemy komfortowe noclegi dla 4-5 osób, rodziny albo grupki przyjaciół, preferujących niezależność, spokój i domową atmosferę. ... »
W obiekcie: łazienka, języki obce, parking, telewizor,
 
Nocleg w Cieplicach Śląskich-Zdrój
1
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.