Noclegi Dzierżoniów

Noclegi Dzierżoniów - wyniki 1 do 4 z 4 znalezionych
 
Hotel Ziemowit
Opis obiektu: Do dyspozycji naszych gości oddajemy pokoje 1, 2 , 3 , 4 , 5-osobowe w cenie już od 70 zł za osobę. W cenę pokoju wliczone śniadanie i parking. Pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor, internet bezprzewodowy... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, języki obce, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
Typ obiektu: Dzierżoniów hotele,
Lokalizacja: Dzierżoniów
 
 
Opis obiektu:
W obiekcie: telewizor,
 
 
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Opis obiektu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie powstał w 1975 r. Na przestrzeni lat stopniowo wzbogacał on swoją ofertę poprzez budowę nowych obiektów m.in. basen odkryty, boiska czy korty. W ostatnich latach wykonano remont hali widowiskowo-sportowej oraz zaplecza technicznego, co znacznie podniosło komfort oraz standard świadczonych usług.

Ośrodek znajduje się w południowej części miasta Dzierżoniów, w odległości ok. 50 km od Wrocławia i autostrady A4 łączącej Niemcy z Małopolską, 40 km od granicy z Republiką Czeską oraz 10 km od pięknych Gór Sowich z najwyższym szczytem Wielką Sową 1015 m npm., co stanowi doskonałą bazę wypadową latem i zim... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, języki obce, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
Typ obiektu: Dzierżoniów hotele,
Lokalizacja: Dzierżoniów
 
 
Agroturystyka
Opis obiektu: Gospodarstwo z dużym ogrodem, praktycznie w lesie, z zadaszonym miejscem do biesiadowania, kamiennym grilem i kominkiem nad dużym oczkiem wodnym z kolorowymi rybkami. Można jeżdzić konno wierzchem, bryczką lub saniami zimą. Latem basen, zabawki dla dzieci, do dyspozycji gości 2 rowery.... »
W obiekcie: łazienka, plac zabaw dla dzieci, parking, internet, telewizor,
 
Nocleg w Dzierżoniowie
1
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.