Noclegi Kowary

Noclegi Kowary - wyniki 1 do 2 z 2 znalezionych
 
Ośrodek Wczasow MSWiA Przedwiośnie
Opis obiektu: Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Przedwiośnie w Kowarach, między Karkonoszami, a Rudawami Janowickimi w parku o powierzchni 2ha. Specyficzny mikroklimat i urokliwe położenie ośrodka służy aktywnemu wypoczynkowi oraz działa terapeutycznie na umysł i ciało.

trzypiętrowy budynek mieści 89 miejsc noclegowych wyposażonych w odbiorniki telewizyjne i radiowe. Posiadamy również dwie sale konferencyjne. Na terenie ośrodka znajduje się parking, plac zabaw, boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę, korty tenisowe.

Pole namiotowe przy stawi sprzyja przyjemnemu odpoczynkowi przy wędkowaniu, a miejsce na zorganizowanie ogniska umila wieczory w gr... »
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
Typ obiektu: Kowary ośrodki wczasowe,
Lokalizacja: Kowary
 
 
Jelenia Struga
Opis obiektu: Wyobraź sobie miejsce, gdzie zapominasz o stresie i napięciach dnia codziennego i gdzie powracają do Ciebie dobrostan i harmonia?... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, języki obce, akceptacja zwierząt, udogodnienia dla niepełnosprawnych, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
Nocleg w Kowarach
1
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.