Noclegi Leśna

Noclegi Leśna - wyniki 1 do 3 z 3 znalezionych
 
Gościniec u Buckich
Opis obiektu:
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
Typ obiektu: Leśna agroturystyka,
Lokalizacja: Leśna
 
 
Zamek Czocha
Opis obiektu: Zamek Czocha zbudowany w II połowie XIII w. , położony nad Jeziorem Leśniańskim, jest jednym z piękniejszych zamków w Polsce. W 1909 r. znalazł się w rękach drezdeńskiego bankiera Ernsta von Gutschow. Na jego zlecenie dokonano rekonstrukcji, nadając obiektowi charakter romantycznej siedziby. Pełno tu elementów będących klasycznymi atrybutami zamku, odpowiadającymi wyobrażeniom o wyglądzie -prawdziwej średniowiecznej warowni-.

Mury wieńczą kryte galerie, na dziedzińcu straszy otchłań studni - niewiernych żon, wiele tu tajemniczych zakamarków, a wewnątrz stylowych komnat. Zamek jest otwarty dla gości hotelowych jak i zwiedzających, można tu urządzić... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, języki obce, akceptacja zwierząt, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Agroturystyka Zacisze Izerskie
Opis obiektu: Nasze gospodarstwo leży na pogórzu Izerskim, w zachodnich Sudetach, na nie skażonym jeszcze masową turystyką rejonie Polski, we wsi Zacisze. Ponad 100 letni dom - odrestaurowany, pomimo wyposażenia w media zachował klimat i ducha minionych czasów.

Położony jest na skraju wsi z dala od ruchliwych dróg w pobliżu płynącego potoku, otoczony łąkami, ogrodem i sadem. Cisza jaka tu panuje przerywana jest świergotem ptaków, pianiem koguta i rechotem żab. Z nami mieszkają: kot - Filip, kotki - Śnieżka i Łatka oraz Berneńskie Psy Pasterskie, suczka Elba i suczka Mela.

Większe miasta obok nas to Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Świeradów Zdró... »
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
Typ obiektu: Leśna agroturystyka,
Lokalizacja: Leśna
 
Nocleg w Leśnej
1
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.