Noclegi Radków

Noclegi Radków - wyniki 1 do 6 z 6 znalezionych
 
Opis obiektu: Do dyspozycji gości mamy dwa pokoje każdy z łazienką i telewizorem oraz z wspólną kuchnią dostępną tylko dla gości z tych pokoji. W okresie letnim dodatkowo udostępniamy dwa domki letniskowe każdy z kuchnią i łazienką. Jest mały plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i koszykówki oraz miejsce na gril i na ognisko. Doskonała baza wypadowa w góry i do miejscowości uzdrowiskowych.

Gospodarstwo położone jest nad rzeczką u podnóża Gór Stołowych wśród drzew, kwitnących krzewów i kwiatów. Doskonałe miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój oraz domową atmosferę.

... »
W obiekcie: łazienka,
Typ obiektu: Radków agroturystyka,
Lokalizacja: Radków
 
 
Chata Hejszowina
Opis obiektu: Ceny dotyczą wynajęcia całego domu dla 12 osób.

Weekend (2doby) cena 1200 zł

Pobyty poza weekendem 450 zł/doba. Minimum 2 doby.

Pobyty powyżej 3 dni łącznie z weekendem 450 zł/doba.

Pobieramy kaucję w wys. 500 zł

Święta, Sylwester oraz długie weekendy: cena ustalana jest indywidualnie. ... »
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, parking, telewizor,
Typ obiektu: Radków domy letniskowe,
Lokalizacja: Radków
 
 
Agroturystyka Zielony Ogród
Opis obiektu: Ziemia Kłodzka agroturystyka Zielony Ogród w okolicy Parku Narodowego Gór Stołowych. Doskonała baza wypadowa. Ziemia Kłodzka należy do najbardziej urokliwych zakątków Sudetów. Niewątpliwie największymi atrakcjami są Góry. Do dyspozycji gości pokoje z łazienkami, aneks kuchenny, Tv, Internet. Duży ogród rekreacyjny grill, plac zabaw, rowery, parking.... »
W obiekcie: parking, telewizor,
Typ obiektu: Radków agroturystyka,
Lokalizacja: Radków
 
 
Zielona Dolina
Opis obiektu:
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, telewizor,
Typ obiektu: Radków agroturystyka,
Lokalizacja: Radków
 
 
Agroturystyka Ziemia Kłodzka
Opis obiektu:

Kotlina Kłodzka agroturystyka ZIELONY OGRÓD położona u podnóża Parku Narodowego Gór Stołowych. Ziemia Kłodzka należy do najbardziej urokliwych zakątków Sudetów. Niewątpliwie największymi atrakcjami są góry. Przyroda daję nam możliwość podziwiania pięknych pasm górskich porośniętych lasami, gdzie po trasach i szlakach można uprawiać turystykę pieszą i rowerową. To wszystko sprawia, że są tu bardzo dobre warunki do wypoczynku. Nasz dom otoczony jest pięknym ogrodem, pełnym zieleni i kwiatów, położonym w sąsiedztwie rzeki.
W ogrodzie znajdują się meble ogrodowe, altana i murowany grill, na zamówienie organizujemy ognisko (dajemy wła... »
W obiekcie: akceptacja zwierząt,
Typ obiektu: Radków agroturystyka,
Lokalizacja: Radków
 
 
Agroturystyka u Korzonka
Opis obiektu: Jeżeli pragniesz wypocząć z dala od zgiełku i hałasu zapraszamy Ciebie wraz z rodziną lub przyjaciółmi właśnie do nas Gospodarstwo położone jest u podnóża Parku Narodowego Gór Stołowych, Teren wokół obiektu charakteryzuje się bardzo wysokimi walorami krajobrazowymi i krajoznawczymi.

Na terenie obiektu jest telefon i TV. Do dyspozycji Gości mamy aneks kuchenny, koce, leżaki, stół do tenisa, miejsce do grilowania. Posiadamy duży ogród z mnóstwem kwiatów które rozkoszują swym zapachem a gdy pogoda zawodzi to można spędzać czas pod pergolą znajdująca sie w centrum ogrodu. Dla dzieci plac zabaw Umożliwiamy uczestniczenie w pracach gospodarczych Gw... »
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, parking, telewizor,
Typ obiektu: Radków agroturystyka,
Lokalizacja: Radków
 
Nocleg w Radkowie
1
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.