Noclegi Świeradów-Zdrój

Noclegi Świeradów-Zdrój - wyniki 1 do 10 z 18 znalezionych
 
Dom Zdrojowy
Opis obiektu: Świeradów-Zdrój jest malowniczo położonym miasteczkiem w sercu Gór Izerskich. Od kilkuset lat słynie z właściwości leczniczych. Wyróżnia się wyjątkowym, uzdrawiającym mikroklimatem. Słynie z bogactwa wód mineralnych, radonowych i pokładów borowiny. Góry Izerskie są znakomite do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i narciarskiej. Świeradów-Zdrój położony nieopodal granicy jest również doskonałą bazą wypadową do Czech i Niemiec. ... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, języki obce, udogodnienia dla niepełnosprawnych, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Hotel Medi-Spa Biały Kamień
Opis obiektu: Hotel Biały Kamień to jeden z najwyżej położonych obiektów w Świeradowie Zdroju zapewniający swoim gościom niesamowitą górską panoramę z każdego pokoju i apartamentu. Hotel "Biały Kamień" położony jest w otulinie góry Biały Kamień, która okryta jest magicznym kultem natury plemion słowiańskich. Radonowe wody lecznicze, zdrowotne źródła, miłosne zioła i powietrze z życiodajnych lasów, które są naturalnym otoczeniem Hotelu, a przy tym stanowią przedłużenie życia i zdrowia od niepamiętnych czasów.

Hotel został wykończony przy użyciu najwyższej jakości materiałów pochodzących z całego świata, które nadają wnętrzom unik... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, karty płatnicze, języki obce, akceptacja zwierząt, udogodnienia dla niepełnosprawnych, plac zabaw dla dzieci, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Willa Sylwia
Opis obiektu:
W obiekcie: łazienka, języki obce, parking, telewizor,
 
 
Pod Bukiem
Opis obiektu:
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, internet, telewizor,
 
 
Bikówka
Opis obiektu: pokoje 2, 3 , 4os z łazienkami
apartament rodzinny5 os.

ogólnodostępny aneks kuchenny
internet bezprzewodowy
sala rekreacyjna
mini fitness
plac zabaw
gril, ognisko
... »
W obiekcie: języki obce, plac zabaw dla dzieci, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Wysoka
Opis obiektu: Kameralny dom położony na jednym z Czerniawskich wzniesień, z dala od zgiełku centrum Świeradowa Zdroju, na skraju świerkowego lasu. Powstał z miłości właścicieli do piękna okolicznej przyrody i atmosfery tajemniczych gór Izerskich.

Starając się zachować harmonię z wiejskim otoczeniem urządzaliśmy dom i ogród tak, aby pobyt tutaj dawał odpoczynek od miejskiego zgiełku i stresów. Pomaga nam w tym również natura. Tutejszy mikroklimat będący efektem połączenia surowego górskiego powietrza, olejków eterycznych z lasów świerkowych, gleby i wody bogatych w składniki mineralne, idealnie wpływa na samopoczucie.

Znajduje się tutaj ... »
W obiekcie: łazienka, języki obce, akceptacja zwierząt, parking, internet, telewizor,
 
 
Pokoje Gościnne Danuta
Opis obiektu: Dom z pokojami gościnnymi "Danuta" położony jest na skraju świerkowego lasu w willowej części miasta Świeradów Zdrój.

Wygodne dwa dwuosobowe pokoje maja niezależne wejście. Każdy z nich jest wyposażony w umywalkę. Kuchnia znajdująca się obok jest do wyłącznej dyspozycji gości. W pobliskim centrum (300m) można wykupić posiłki.

W naszym ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko i grill. Wyjątkowo słoneczne usytuowanie budynku daje możliwość skorzystania z całorocznych kąpieli słonecznych z równoczesną inhalacją górskim powietrzem.

Położenie obiektu gwarantuje dogodne połączenie z przeszło 50-cioma kilometrami tras rower... »
W obiekcie: łazienka,
 
 
Opis obiektu: Cena ze śniadaniem Cena z HB

pobyt od 1 do 3 dób hotelowych od 90 zł 115 zł
pobyt od 4 do 6 dób hotelowych od 70 zł 95 zł
pobyt za 7 dób hotelowych od 420 zł 595 zł

dopłata do pokoju 1-osobowego 20 zł za dobę
opłata za psa, kota 20 zł za dobę ( tylko po uprzednim ustaleniu z recepcją)
VP - dopłata do 3-go posiłku dziennie 20 zł
opłata klimatyczna 2, 50 zł za dobę za osobę

Oferty specjalne znajdą Państwo na naszej stronie.... »
W obiekcie: restauracja w obiekcie, łazienka, języki obce, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, internet, telewizor,
 
 
Pensjonat Eldorado
Opis obiektu:
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, parking, internet, telewizor,
 
 
Opis obiektu:
W obiekcie: łazienka, języki obce, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
Nocleg w Świeradowie-Zdrój
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.