Ośrodki wczasowe Duszniki-Zdrój

Ośrodki wczasowe Duszniki-Zdrój - wyniki 1 do 5 z 5 znalezionych
 
Złota Strzecha
Opis obiektu:Ośrodek Złota Strzecha dysponuje 55 miejscami noclegowymi w pokojach: 2, 3 , 4 - osobowych z łazienkami w każdym pokoju (WC oraz prysznic).
W samym ośrodku pomieścić możemy 23 osoby. Ponadto do obiektu przynależą 4 domki typu Brda, w których możemy zorganizować nocleg dla kolejnych 25 osób.
Ośrodek posiada sieć Internetu bezprzewodowego oraz komputery stacjonarne.
Dla uatrakcyjnienia pobytu w naszym ośrodku oddajemy do dyspozycji naszych gości salę rekreacyjną do zabaw tanecznych i wszelkich animacji czasu wolnego. Jest ona wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wizualny oraz dodatkowe nagłośnienie.
Kuchnia Złotej Strzechy oferuje smaczne posił... »
W obiekcie: łazienka, języki obce, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Dom Wypoczynkowy Korund
Opis obiektu:Obiekt położony jest na Koziej Hali na skraju lasu w Górach Orlickich
w otoczeniu Gór Bystrzyckich i Stołowych. Ośrodek oddalony jest 4km od centrum Dusznik dokąd prowadzi szlak turystyki pieszej wytyczony obok D. W . "Korund". Dojście spacerem do dzielnicy zdrojowej zajmuje ok. 20min. Rozległa łąka otaczająca obiekt z boiskiem do piłki siatkowej i placem zabaw pozwala na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Obok domu wypoczynkowego jest również miejsce na ognisko i grill. W ośrodku istnieje możliwość korzystania bezpłatnie ze stołu do ping-ponga oraz za niewielką opłatą z bilarda. Posiadamy salę do organizowania dyskotek i zajęć szkoleniowo-świetlic... »
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
 
 
Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy Grunwald
Opis obiektu:Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy "Grunwald" położony jest w malowniczej części Zdroju, nad potokiem - Bystrzycą Dusznicką, przy Parku Zdrojowym. Niedaleko od nas - wyciągi narciarskie: w Podgórzu (3 km) i Zieleńcu (10 km). ... »
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, parking, internet, telewizor,
 
 
Ośrodek Wczasowy Jamrozowa Polana
Opis obiektu:OW „ Jamrozowa Polana” znajduje się na rozległej polanie położonej w płytkiej dolinie pomiędzy górami Gajową a Jeleniem ok. 650 - 675 m n. p . m . , w odległości 3 km od miasta Duszniki Zdrój, słynnego z wód leczniczych i Festiwalu Chopinowskiego. Centralna lokalizacja Ośrodka na Ziemi Kłodzkiej stwarza idealne warunki do zwiedzania Parku Narodowego Gór Stołowych i parków krajobrazowych oraz wypadów na stoki zjazdowe w Zieleńcu.

Zapraszamy Państwa do naszego Ośrodka, położonego w sąsiedztwie Centrum Polskiego Biathlonu oraz pobliżu międzynarodowej drogi nr 8 Praga-Warszawa.

Naszym gościom oferujemy między innymi: ... »
W obiekcie: telewizor,
 
 
Ośrodki Wczasowo-Rekreacyjne
Opis obiektu:Ponad 10 h parku, basen z sauną, kort tenisowy, boiska, siłownia, altanka z rożnem.... »
W obiekcie: łazienka, akceptacja zwierząt, plac zabaw dla dzieci, parking, sala konferencyjna, internet, telewizor,
Typ obiektu: Szczytna ośrodki wczasowe,
Lokalizacja: Szczytna
 
Ośrodek wczasowy w Dusznikach-Zdrój
1
 
Noclegi Dolny Śląsk - prezentujemy hotele, pensjonaty, apartamenty, zamki i pałace. Przyjaciele: Dolny Śląsk, Szklarska Poręba, Karpacz, Biogazownie, Myjnia parowa.
Meble biurowe dostarcza dla nas Contract. Przyjazny nocleg zapewnia hotel Karpacz.